Tiktok Tiktok Pinterest Twitter Youtube Facebook Instagram Location Close Close alternate Search Arrow Heart House Double Arrow cardboard Print Burger
Obsługa klienta nieczynna przez cały dzień
Otwórz
bezpieczna płatność Dostawa w ciągu 24/48 godzin 15% zniżki za zapisanie się do Newslettera, kliknij teraz!

Bezpieczna płatność


 
Płatność odbywa się zgodnie z wyborem klienta:

 

  • Karta bankowa: Visa, MasterCard, karta kredytowa/debetowa
  • PayPal
  • Przelewy24

 

Dodatkowy środek bezpieczeństwa   

Płatności kartą kredytową powyżej 30 euro są uwierzytelniane przez system 3-D Secure. Po zatwierdzeniu danych bankowych otrzymasz powiadomienie w aplikacji swojego banku. Można się wtedy zidentyfikować za pomocą hasła lub odcisku palca. Po zatwierdzeniu uwierzytelnienia Twoje zamówienie zostanie sfinalizowane: otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące 3-D Secure, skontaktuj się bezpośrednio ze swoim bankiem. 

Płatność odbywa się wyłącznie za pomocą karty kredytowej lub PayPal. Vegaoo.pl zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych osobowych przekazanych przez Klienta oraz do podjęcia wszelkich działań, które uzna za konieczne w celu sprawdzenia, czy osoba, której rachunek bankowy został obciążony, jest rzeczywiście tą samą osobą, która złożyła zamówienie, w celu uniknięcia nieuczciwych płatności. Weryfikacja ta może przybrać formę prośby o dowód tożsamości i/lub adresu i/lub dokumentów bankowych (zaświadczenie o posiadaniu konta lub anulowany czek). Brak odpowiedzi klienta na takie żądanie w terminie 2 dni od zgłoszenia żądania przez Vegaoo.pl spowoduje automatyczne anulowanie danego zamówienia, bez możliwości późniejszego dochodzenia roszczeń. Ponadto, Vegaoo.pl będzie mogło przystąpić do bezpośredniego anulowania każdego zamówienia, które przedstawia jeden lub więcej czynników ryzyka oszustwa z użyciem karty bankowej.

 

Faktura 

Faktura przychodzi bezpośrednio na Twój e-mail, jednak możesz ją również sprawdzić wchodząc na : "Moje konto", Moje ostatnie zamówienie, kliknij na "Zobacz zamówienie" i tam znajdziesz przycisk wskazujący "Drukuj fakturę". 

 

Aby zagwarantować bezpieczeństwo Twoich płatności, korzystamy z bramki płatności kartą kredytową oferowanej przez nasz bank CIC. Dzięki temu systemowi, płatność kartą jest dokonywana bezpośrednio na bezpiecznym serwerze naszego banku CIC w naszym imieniu. Numer Twojej karty nigdy nie jest nam przekazywany. Wymiana danych jest szyfrowana i przetwarzana bezpiecznie dzięki protokołowi SSL 3 (Secure Socket Layer) w Internecie. Protokół ten jest obecnie najbardziej rozpowszechniony na świecie i jest kompatybilny z głównymi przeglądarkami.

 
 
 

Zarejestrowaliśmy Twoje żądanie