Tiktok Tiktok Pinterest Twitter Youtube Facebook Instagram Location Close Close alternate Search Arrow Heart House Double Arrow cardboard Print
[email protected] - Nasza obsługa klienta jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00
Otwórz
Dostawa w ciągu 24/48 godzin bezpieczna płatność Odkryj nasze promocje

Bezpieczna płatność


 
 

Płatność odbywa się zgodnie z wyborem klienta:

- Karta bankowa: Visa, MasterCard, karta kredytowa/debetowa,
- Za pośrednictwem PayPal

Dodatkowy środek bezpieczeństwa.   

Płatności kartą kredytową powyżej 30 euro są uwierzytelniane przez system 3-D Secure. Po zatwierdzeniu danych bankowych otrzymasz powiadomienie w aplikacji swojego banku. Można się wtedy zidentyfikować za pomocą hasła lub odcisku palca. Po zatwierdzeniu uwierzytelnienia Twoje zamówienie zostanie sfinalizowane: otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące 3-D Secure, skontaktuj się bezpośrednio ze swoim bankiem. 

Płatność odbywa się wyłącznie za pomocą karty kredytowej lub PayPal. Vegaoo.pl zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych osobowych przekazanych przez Klienta oraz do podjęcia wszelkich działań, które uzna za konieczne w celu sprawdzenia, czy osoba, której rachunek bankowy został obciążony, jest rzeczywiście tą samą osobą, która złożyła zamówienie, w celu uniknięcia nieuczciwych płatności. Weryfikacja ta może przybrać formę prośby o dowód tożsamości i/lub adresu i/lub dokumentów bankowych (zaświadczenie o posiadaniu konta lub anulowany czek). Brak odpowiedzi klienta na takie żądanie w terminie 2 dni od zgłoszenia żądania przez Vegaoo.pl spowoduje automatyczne anulowanie danego zamówienia, bez możliwości późniejszego dochodzenia roszczeń. Ponadto, Vegaoo.pl będzie mogło przystąpić do bezpośredniego anulowania każdego zamówienia, które przedstawia jeden lub więcej czynników ryzyka oszustwa z użyciem karty bankowej.

 

Faktura: Faktura przychodzi bezpośrednio na Twój e-mail, jednak możesz ją również sprawdzić wchodząc na : "Moje konto", Moje ostatnie zamówienie, kliknij na "Zobacz zamówienie" i tam znajdziesz przycisk wskazujący "Drukuj fakturę". 

 

Aby zagwarantować bezpieczeństwo Twoich płatności, korzystamy z bramki płatności kartą kredytową oferowanej przez nasz bank CIC. Dzięki temu systemowi, płatność kartą jest dokonywana bezpośrednio na bezpiecznym serwerze naszego banku CIC w naszym imieniu. Numer Twojej karty nigdy nie jest nam przekazywany. Wymiana danych jest szyfrowana i przetwarzana bezpiecznie dzięki protokołowi SSL 3 (Secure Socket Layer) w Internecie. Protokół ten jest obecnie najbardziej rozpowszechniony na świecie i jest kompatybilny z głównymi przeglądarkami.

 
 
 

Zarejestrowaliśmy Twoje żądanie