Tiktok Tiktok Pinterest Twitter Youtube Facebook Instagram Location Close Close alternate Search Arrow Heart House Double Arrow cardboard Print Burger
Obsługa klienta nieczynna przez cały dzień
Otwórz
bezpieczna płatność Dostawa w ciągu 24/48 godzin 15% zniżki za zapisanie się do Newslettera, kliknij teraz!

Dokonaj zwrotu


 

 

 

Jak dokonać zwrotu?

 

 • 1. Przed umieszczeniem przedmiotów w paczce proszę upewnić się, że są one nienaruszone i w oryginalnym opakowaniu. Żądanie zwrotu należy otworzyć w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.
 • 2. Ze swojego konta:
  • Kliknij na " Zamówienia i zwroty ". 
   Wybierz swoje zamówienie i kliknij po prawej stronie na " Dokonaj zwrotu ". 
   Kliknij czarny przycisk "Dokonaj zwrotu
   Wybierz przedmiot, który ma być zwrócony, ilość i powód zwrotu. W niektórych przypadkach zostaniesz poproszony o dołączenie zdjęcia. 
   Na koniec kliknij "Continue" i postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, aby wydrukować kartę zwrotu.
 • 3. Wydrukuj kartę zwrotu i naklej kupon zwrotny z kodem kreskowym na paczkę (kupon nie oznacza darmowego zwrotu, pozostaje w gestii klienta). W przypadku, gdy otworzyli Państwo kilka plików zwrotów i zdecydują się odesłać towar w jednej paczce, prosimy o naklejenie na paczkę etykiety z kodem kreskowym każdego z wniosków o zwrot.
 • 4. Wyślij paczkę na ten adres: 

  SHOPRUNBACK / Jadeo
  C/O ARTCAR / CBL
  ul. Działkowa 19
  65001 Zielona Góra
  POLAND

 • Wyślij paczkę w ciągu 14 dni od otwarcia zlecenia zwrotu na stronie internetowej, a Vegaoo.pl wystawi zwrot w ciągu 14 dni od przybycia zwrotu do naszych magazynów. Wyślemy Ci maila informującego o rozpoczęciu procedury zwrotu pieniędzy i kolejnego, gdy zwrot zostanie wydany.

Zarejestrowaliśmy Twoje żądanie